Výsledky

  1. Sudca – Krajský súd Prešov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Prešov
    Uchádzač – JUDr. Marek Koščo
  2. Sudca – Krajský súd Prešov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Prešov
    Uchádzač – JUDr. Marek Koščo
  3. Sudca – Okresný súd Trnava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trnava
    Uchádzači – JUDr. Alexandra Starnová, JUDr. Branislav Voloch, JUDr. Dana Gáborová, JUDr. Daniel Marcián
  4. Predseda súdu – Krajský súd Bratislava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Bratislava
    Uchádzač – JUDr. Ľuboš Sádovský
  5. Sudca – Okresný súd Trnava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trnava
    Uchádzači – JUDr. Alexandra Starnová, JUDr. Branislav Voloch, JUDr. Dana Gáborová, JUDr. Daniel Marcián
  6. Predseda súdu – Krajský súd Bratislava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Bratislava
    Uchádzač – JUDr. Ľuboš Sádovský
  7. Sudca – Okresný súd Komárno Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Komárno
    Uchádzači – JUDr. Ondrej Melišek, Mgr. Ján Martvoň, JUDr. Dominika Hudecová, JUDr. Daniel Marcián
  8. Predseda súdu – Krajský súd Žilina Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Žilina
    Uchádzač – JUDr. Eva Kyselová
  9. Sudca – Krajský súd Košice Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Košice
    Uchádzač – JUDr. Marek Kotora
  10. Sudca – Okresný súd Komárno Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Komárno
    Uchádzači – JUDr. Ondrej Melišek, Mgr. Ján Martvoň, JUDr. Dominika Hudecová, JUDr. Daniel Marcián
  11. Sudca – Krajský súd Košice Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Košice
    Uchádzač – JUDr. Marek Kotora
  12. Predseda súdu – Krajský súd Žilina Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Žilina
    Uchádzač – JUDr. Eva Kyselová
  13. Sudca – Okresný súd Prešov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Prešov
    Uchádzači – JUDr. Adriána Kmecová, MBA, JUDr. Branislav Voloch, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Diana Bičová
  14. Sudca – Okresný súd Prešov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Prešov
    Uchádzači – JUDr. Adriána Kmecová, MBA, JUDr. Branislav Voloch, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Diana Bičová
  15. Predseda súdu – Okresný súd Bratislava III Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava III
    Uchádzač – JUDr. David Lindtner
  16. Predseda súdu – Okresný súd Bratislava III Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava III
    Uchádzač – JUDr. David Lindtner
  17. Sudca – Okresný súd Banská Bystrica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Banská Bystrica
    Uchádzači – Mgr. Radoslava Strhárska, Mgr. Miroslava Vaňová, JUDr. Mgr. Martina Rusnáková, JUDr. Stanislava Kolesárová
  18. Sudca – Okresný súd Liptovský Mikuláš Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Liptovský Mikuláš
    Uchádzači – JUDr. Ivana Michalíková, JUDr. Katarína Muráriková, JUDr. Branislav Voloch, JUDr. Daniel Marcián
  19. Sudca – Okresný súd Stará Ľubovňa Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Stará Ľubovňa
    Uchádzači – Mgr. Vladimír Gurka, JUDr. Diana Bičová, JUDr. Michaela Sedláková, JUDr. Lenka Benčová…
  20. Sudca – Okresný súd Žiar nad Hronom Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Žiar nad Hronom
    Uchádzači – JUDr. Vladimír Šalamún, JUDr. Veronika Šuchová, Mgr. Marián Mádel, JUDr. Marian Holý…
1 – 20 z celkovo 44 výsledkov (9 ms)