Výsledky

  1. Sudca – Okresný súd Piešťany Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Piešťany
    Uchádzači – JUDr. Jana Škrabáková, Mgr. Zuzana Straňáková, JUDr. Andrea Bučencová, JUDr. Branislav Voloch…
  2. Sudca – Okresný súd Banská Bystrica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Banská Bystrica
    Uchádzači – Mgr. Radoslava Strhárska, Mgr. Miroslava Vaňová, JUDr. Mgr. Martina Rusnáková, JUDr. Stanislava Kolesárová
  3. Sudca – Okresný súd Komárno Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Komárno
    Uchádzači – JUDr. Ondrej Melišek, Mgr. Ján Martvoň, JUDr. Dominika Hudecová, JUDr. Daniel Marcián
  4. Sudca – Krajský súd Trnava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trnava
    Uchádzači – JUDr. Bibiána Ťažiarová, JUDr. Ľubica Bundzelová, JUDr. Ľuboslava Vanková, JUDr. Monika Jakubová
  5. Sudca – Okresný súd Prešov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Prešov
    Uchádzači – JUDr. Adriána Kmecová, MBA, JUDr. Branislav Voloch, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Diana Bičová
  6. Predseda senátu – Krajský súd Trnava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trnava
    Uchádzač – JUDr. Eva Behranová
  7. Sudca – Okresný súd Liptovský Mikuláš Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Liptovský Mikuláš
    Uchádzači – JUDr. Ivana Michalíková, JUDr. Katarína Muráriková, JUDr. Branislav Voloch, JUDr. Daniel Marcián
  8. Sudca – Okresný súd Trnava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trnava
    Uchádzači – JUDr. Alexandra Starnová, JUDr. Branislav Voloch, JUDr. Dana Gáborová, JUDr. Daniel Marcián
  9. Sudca – Okresný súd Liptovský Mikuláš Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Liptovský Mikuláš
    Uchádzači – JUDr. Ivana Michalíková, JUDr. Katarína Muráriková, JUDr. Branislav Voloch, JUDr. Daniel Marcián
  10. Sudca – Okresný súd Žiar nad Hronom Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Žiar nad Hronom
    Uchádzači – JUDr. Vladimír Šalamún, JUDr. Veronika Šuchová, Mgr. Marián Mádel, JUDr. Marian Holý…
  11. Sudca – Krajský súd Banská Bystrica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Banská Bystrica
    Uchádzači – JUDr. Silvia Zdráhalová Rúfusová, JUDr. Andrea Matysová, JUDr. Jana Biroščáková a JUDr. Juraj Danko
  12. Sudca – Okresný súd Nové Zámky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Nové Zámky
  13. Sudca – Okresný súd Trnava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trnava
    Uchádzači – JUDr. Alexandra Starnová, JUDr. Branislav Voloch, JUDr. Dana Gáborová, JUDr. Daniel Marcián
  14. Sudca – Okresný súd Stará Ľubovňa Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Stará Ľubovňa
    Uchádzači – Mgr. Vladimír Gurka, JUDr. Diana Bičová, JUDr. Michaela Sedláková, JUDr. Lenka Benčová…
  15. Sudca – Okresný súd Žiar nad Hronom Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Žiar nad Hronom
    Uchádzači – JUDr. Vladimír Šalamún, JUDr. Veronika Šuchová, Mgr. Marián Mádel, JUDr. Marian Holý…
  16. Predseda súdu – Krajský súd Žilina Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Žilina
    Uchádzač – JUDr. Eva Kyselová
  17. Sudca – Krajský súd Prešov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Prešov
    Uchádzač – JUDr. Marek Koščo
  18. Sudca – Okresný súd Martin Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Martin
    Uchádzači – JUDr. Eliška Šnajderová, JUDr. Ing. Katarína Muráriková, JUDr. Ivana Michalíková, JUDr. Jozef Šulek…
  19. Sudca – Okresný súd Komárno Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Komárno
    Uchádzači – JUDr. Ondrej Melišek, Mgr. Ján Martvoň, JUDr. Dominika Hudecová, JUDr. Daniel Marcián
  20. Sudca – Krajský súd Košice Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Košice
    Uchádzač – JUDr. Marek Kotora
1 – 20 z celkovo 44 výsledkov (10 ms)