Výberové konania

Výsledky

  1. Sudca – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
  2. Sudca – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzači – JUDr. Mária Trubanová, PhD., Mgr. Dušan Čimo a JUDr. Juraj Danko
  3. Sudca – Okresný súd Nové Zámky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Nové Zámky
  4. Sudca – Okresný súd Komárno Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Komárno
    Uchádzači – JUDr. Ondrej Melišek, Mgr. Ján Martvoň, JUDr. Dominika Hudecová, JUDr. Daniel Marcián
  5. Sudca – Krajský súd Prešov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Prešov
    Uchádzač – JUDr. Marek Koščo
  6. Predseda senátu – Krajský súd Trnava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trnava
    Uchádzač – JUDr. Eva Behranová
  7. Predseda súdu – Krajský súd Žilina Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Žilina
    Uchádzač – JUDr. Eva Kyselová
  8. Predseda súdu – Krajský súd Bratislava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Bratislava
    Uchádzač – JUDr. Ľuboš Sádovský
  9. Sudca – Krajský súd Trnava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trnava
    Uchádzači – JUDr. Bibiána Ťažiarová, JUDr. Ľubica Bundzelová, JUDr. Ľuboslava Vanková, JUDr. Monika Jakubová
  10. Sudca – Krajský súd Košice Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Košice
    Uchádzač – JUDr. Marek Kotora
  11. Sudca – Okresný súd Žiar nad Hronom Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Žiar nad Hronom
    Uchádzači – JUDr. Vladimír Šalamún, JUDr. Veronika Šuchová, Mgr. Marián Mádel, JUDr. Marian Holý…
  12. Sudca – Okresný súd Banská Bystrica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Banská Bystrica
    Uchádzači – Mgr. Radoslava Strhárska, Mgr. Miroslava Vaňová, JUDr. Mgr. Martina Rusnáková, JUDr. Stanislava Kolesárová
  13. Sudca – Okresný súd Stará Ľubovňa Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Stará Ľubovňa
    Uchádzači – Mgr. Vladimír Gurka, JUDr. Diana Bičová, JUDr. Michaela Sedláková, JUDr. Lenka Benčová…
  14. Sudca – Okresný súd Prešov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Prešov
    Uchádzači – JUDr. Adriána Kmecová, MBA, JUDr. Branislav Voloch, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Diana Bičová
  15. Predseda súdu – Okresný súd Bratislava III Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava III
    Uchádzač – JUDr. David Lindtner
  16. Sudca – Krajský súd Banská Bystrica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Banská Bystrica
    Uchádzači – JUDr. Silvia Zdráhalová Rúfusová, JUDr. Andrea Matysová, JUDr. Jana Biroščáková a JUDr. Juraj Danko
  17. Predseda senátu – Krajský súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trenčín
    Uchádzači – JUDr. Alica Beňová, JUDr. Denis Vékony, JUDr. Dušan Krč - Šebera, JUDr. Mária Vrtochová
  18. Sudca – Krajský súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trenčín
    Uchádzači – JUDr. Radoslav Svitana, PhD. a JUDr. Viera Kumová
  19. Sudca – Okresný súd Martin Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Martin
    Uchádzači – JUDr. Eliška Šnajderová, JUDr. Ing. Katarína Muráriková, JUDr. Ivana Michalíková, JUDr. Jozef Šulek…
  20. Sudca – Okresný súd Trnava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trnava
    Uchádzači – JUDr. Alexandra Starnová, JUDr. Branislav Voloch, JUDr. Dana Gáborová, JUDr. Daniel Marcián
1 – 20 z celkovo 44 výsledkov (53 ms)