Výsledky

  1. Sudca – Okresný súd Prešov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Prešov
    Uchádzači – JUDr. Barbara Michalková, JUDr. Diana Bičová, JUDr. Dušan Miškovčík, JUDr. Emília Mišenková…
  2. Predseda súdu – Okresný súd Bratislava IV Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bratislava IV
    Uchádzači – JUDr. Anna Kašajová a JUDr. Daniela Kotrecová
  3. Sudca – Okresný súd Trnava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Trnava
    Uchádzači – JUDr. Beáta Mikulová, JUDr. Denisa Vargová, JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Erika Tischlerová
  4. Sudca – Okresný súd Bardejov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bardejov
    Uchádzači – JUDr. Barbara Michalková, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Daniel Marcinčin, JUDr. Diana Bičová
  5. Sudca – Okresný súd Bánovce nad Bebravou Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bánovce nad Bebravou
    Uchádzači – JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Eva Širilová, JUDr. Isabel Zamalloa
  6. Predseda súdu – Okresný súd Martin Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Martin
    Uchádzač – JUDr. Alena Káčeriková
  7. Predseda súdu – Okresný súd Kežmarok Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Kežmarok
    Uchádzači – JUDr. Erika Borovská a JUDr. Juraj Šteffel
  8. Sudca – Okresný súd Nové Mesto nad Váhom Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Nové Mesto nad Váhom
    Uchádzači – JUDr. Andrea Bučencová, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Daša Dugová, JUDr. Dominika Horváthová…
  9. Sudca – Okresný súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Trenčín
    Uchádzači – JUDr. Andrea Bučencová, JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Dušan Németh, JUDr. Eva Širilová…
  10. Sudca – Okresný súd Nitra Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Nitra
  11. Sudca – Okresný súd Nitra Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Nitra
    Uchádzači – JUDr. Dana Gáborová, JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Dominika Hudecová, JUDr. Eva Cvengová
  12. Sudca – Okresný súd Piešťany Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Piešťany
    Uchádzači – JUDr. Beáta Mikulová, JUDr. Dana Gáborová, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Daša Dugová
  13. Sudca – Okresný súd Humenné Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Humenné
    Uchádzači – JUDr. Anna Drugdová, JUDr. Diana Bičová, JUDr. Emília Mišenková, JUDr. Gabriela Dubová…
  14. Predseda súdu – Okresný súd Bánovce nad Bebravou Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bánovce nad Bebravou
    Uchádzač – Mgr. Marek Anovčin
  15. Predseda súdu – Okresný súd Nové Mesto nad Váhom Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Nové Mesto nad Váhom
    Uchádzači – JUDr. Andrej Stachovič a JUDr. Eva Macúchová
  16. Sudca – Okresný súd Vranov nad Topľou Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Vranov nad Topľou
    Uchádzači – JUDr. Anna Drugdová, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Daniel Marcinčin, JUDr. Diana Bičová
  17. Sudca – Okresný súd Levice Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Levice
  18. Predseda súdu – Okresný súd Revúca Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Revúca
    Uchádzač – JUDr. Marian Török
  19. Predseda súdu – Okresný súd Skalica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Skalica
    Uchádzači – JUDr. Boris Buľubaš a Mgr. Jarmila Bíliková
  20. Sudca – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzači – JUDr. Juraj Danko, JUDr. Katarína Benczová, JUDr. Marián Trenčan, JUDr. Monika Valášiková, PhD.…
1 – 20 z celkovo 28 výsledkov (25 ms)