Výberové konania

Výsledky

  1. Sudca – Okresný súd Brezno Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Brezno
    Uchádzači – JUDr. Barbora Kašubová Mularčíková, JUDr. Barbora Sopková, JUDr. Ing. Andrea Hasprová, JUDr. Isabel Zamalloa
  2. Predseda súdu – Okresný súd Vranov nad Topľou Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Vranov nad Topľou
    Uchádzač – JUDr. Miroslav Novák
  3. Predseda súdu – Okresný súd Komárno Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Komárno
    Uchádzač – Mgr. Ľudovít Majerčík
  4. Predseda súdu – Okresný súd Humenné Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Humenné
    Uchádzači – JUDr. Jana Kurucová a JUDr. Marek Koščo
  5. Predseda súdu – Krajský súd Bratislava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Bratislava
    Uchádzači – JUDr. Darina Kuchtová a JUDr. Katarína Javorčíková
  6. Predseda súdu – Krajský súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trenčín
    Uchádzači – JUDr. Alena Radičová, JUDr. Juraj Florovič a JUDr. Ondrej Samaš
  7. Predseda súdu – Krajský súd Žilina Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Žilina
    Uchádzači – JUDr. Róbert Urban a JUDr. Eva Kyselová
  8. Predseda súdu – Krajský súd Banská Bystrica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Banská Bystrica
    Uchádzač – doc. JUDr. Milan Ďurica, PhD.
  9. Predseda súdu – Okresný súd Bratislava III Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava III
    Uchádzač – JUDr. Tomáš Michálek
  10. Predseda súdu – Okresný súd Bratislava I Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava I
    Uchádzači – JUDr. Anna Kašajová a JUDr. Peter Paluda
  11. Predseda súdu – Okresný súd Bratislava II Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava II
    Uchádzač – JUDr. Gabriela Sobolovská
  12. Predseda súdu – Okresný súd Košice okolie Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Košice okolie
    Uchádzači – Mgr. Nicola Kuzmiaková a JUDr. Oľga Tatranská
  13. Predseda súdu – Okresný súd Žilina Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Žilina
    Uchádzač – JUDr. Jaroslav Macek
  14. Predseda súdu – Okresný súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trenčín
    Uchádzač – JUDr. Iveta Záleská
  15. Predseda súdu – Okresný súd Čadca Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Čadca
    Uchádzač – JUDr. Amália Paulerová
  16. Predseda súdu – Okresný súd Dolný Kubín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Dolný Kubín
    Uchádzač – JUDr. Peter Bebej
  17. Predseda súdu – Okresný súd Vranov nad Topľou Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Vranov nad Topľou
    Uchádzači – JUDr. Milan Vaľuš a JUDr. Miroslav Novák
  18. Predseda súdu – Okresný súd Banská Bystrica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Banská Bystrica
    Uchádzači – JUDr. Marián Blaha a JUDr. Ľudmila Babjaková
  19. Predseda súdu – Okresný súd Veľký Krtíš Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Veľký Krtíš
    Uchádzač – JUDr. Milan Růžička
  20. Predseda súdu – Krajský súd Prešov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Prešov
    Uchádzači – JUDr. Anton Lukáč a JUDr. Irena Dobňáková
1 – 20 z celkovo 1 975 výsledkov (5 ms)