Výberové konania

Výsledky

  1. Sudca – Krajský súd Trnava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trnava
    Uchádzači – JUDr. Monika Jakubová a JUDr. Rastislav Kresl
  2. Sudca – Okresný súd Bratislava I Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava I
    Uchádzači – Ing. Mgr. Zuzana Tomašovičová, JUDr. Andrej Werner, JUDr. Antónia Bednarčík, JUDr. Beáta Mikulová…
  3. Sudca – Krajský súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Krajský súd Trenčín
    Uchádzač – JUDr. Rastislav Dlugoš, PhD.
  4. Predseda súdu – Okresný súd Bratislava I Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava I
    Uchádzači – JUDr. Anna Kašajová a JUDr. Vladimír Sklenka
  5. Predseda súdu – Okresný súd Zvolen Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Zvolen
    Uchádzač – JUDr. Mariana Philadelphyová
  6. Sudca – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzači – JUDr. Eva Behranová a JUDr. Eva Fulcová
  7. Sudca – Okresný súd Rožňava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Rožňava
    Uchádzači – JUDr. Emília Guľová, JUDr. Miroslav Majerník, JUDr. Katarína Švecová, JUDr. Anton Kántor…
  8. Sudca – Okresný súd Žilina Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Žilina
    Uchádzači – JUDr. Alena Majerová, JUDr. Anna Zagrapanová, JUDr. Daniela Meravá, JUDr. Jana Šatková
  9. Predseda senátu – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzač – JUDr. Alena Šišková
  10. Predseda senátu – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzač – JUDr. Lenka Praženková
  11. Predseda senátu – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzač – JUDr. Judita Kokolevská
  12. Predseda senátu – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzač – JUDr. Ján Šikuta, PhD.
  13. Predseda senátu – Krajský súd Trnava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trnava
    Uchádzači – JUDr. Daniel Ilavský, JUDr. Gabriela Brišková, JUDr. Katarína Stanislavská a JUDr. Martin Žovinec
  14. Sudca – Okresný súd Prievidza Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Prievidza
    Uchádzači – Ing. Mgr. Zuzana Tomašovičová, JUDr. Daniela Meravá, JUDr. Eva Segečová, JUDr. Jana Šatková
  15. Predseda senátu – Krajský súd Košice Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Košice
    Uchádzači – JUDr. Adriana Murínová, JUDr. Anna Slovinská, JUDr. Slávka Zborovjanová, JUDr. Zuzana Matyiová
  16. Sudca – Okresný súd Bardejov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bardejov
    Uchádzači – JUDr. Barbara Michalková, JUDr. Barbora Kovaliková, JUDr. Emília Mišenková, JUDr. Gabriela Lukáčová…
  17. Sudca – Okresný súd Rožňava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Rožňava
  18. Sudca – Krajský súd Košice Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Košice
  19. Predseda súdu – Okresný súd Žilina Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Žilina
    Uchádzači – JUDr. Gabriela Panáková a JUDr. Jaroslav Macek
  20. Sudca – Okresný súd Bratislava III Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bratislava III
    Uchádzači – JUDr. Beáta Mikulová, JUDr. Daniela Meravá, JUDr. Dorota Flašíková, JUDr. Eva Capeková