Výsledky

  1. Predseda senátu – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

  2. 1 miesto hlavný referent – asistent – Okresný súd… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Galanta
  3. Predseda súdu – Okresný súd Komárno Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Komárno
    Uchádzač – Mgr. Ľudovít Majerčík
  4. Sudca – Okresný súd Humenné Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Humenné
    Uchádzači – JUDr. Adriána Kmecová, MBA, JUDr. Branislav Voloch, JUDr. Diana Bičová, JUDr. Ing. Karol Kotus
  5. Sudca – Okresný súd Považská Bystrica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Považská Bystrica
    Uchádzači – Mgr. Silvia Kysucká, JUDr. Dušan Németh, JUDr. Gabriela Kľačanová, JUDr. Jana Jurčová…
  6. Sudca – Krajský súd Banská Bystrica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Banská Bystrica
  7. Sudca – Okresný súd Prešov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Prešov
    Uchádzači – JUDr. Adriána Kmecová, MBA, JUDr. Branislav Voloch, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Diana Bičová
  8. Sudca – Okresný súd Banská Bystrica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Banská Bystrica
    Uchádzači – Mgr. Radoslava Strhárska, Mgr. Miroslava Vaňová, JUDr. Mgr. Martina Rusnáková, JUDr. Stanislava Kolesárová
  9. Predseda súdu – Okresný súd Senica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Senica
    Uchádzač – JUDr. Milan Trylč
  10. Sudca – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzači – JUDr. Ján Šikuta, JUDr. Alena Svetlovská a JUDr. Jaroslava Blaňárová
  11. Sudca – Okresný súd Liptovský Mikuláš Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Liptovský Mikuláš
    Uchádzači – Mgr. Robert Droppa, JUDr. Zuzana Krivdová, JUDr. Anna Gálusová, JUDr. Daniel Marcián
  12. Sudca – Okresný súd Bratislava II Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava II
    Uchádzači – JUDr. Petra Izakovičová, JUDr. Mária Szabóová, JUDr. Ivana Neviďanská, Mgr. Zdenko Čaniga…
  13. Odborný radca – metodik/účtovníctvo – Krajský súd… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Košice
  14. Výber – hlavný referent,asistent – 1 štátnozamestanecké… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava II
  15. Hlavný štátny radca v odbore znaleckej, tlmočníckej a… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Ministerstvo Spravodlivosti Slovenskej republiky
  16. Hlavný referent – asistent – Krajský súd Prešov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Prešov
  17. Hlavný referent – Okresný súd Kežmarok Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Kežmarok
  18. Právnik,právnička pre ústredie v Bratislave – Centrum… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Centrum Právnej Pomoci
  19. Štátny radca – asistent sudcu NS SR – Určený nový termín: 2.… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
  20. Hlavný radca – vyšší súdny úradník – Okresný súd… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Košice I
1 – 20 z celkovo 1 975 výsledkov (609 ms)