Typ pojednávania
Dátum
Navrhovatelia

Výsledky

  1. Verejné zasadnutie s rozhodnutím, Obžaloba Pojednávanie prebehne dňa

    Súd – Okresný súd Trenčín
    Sudca – JUDr. Marián Manduch
    Obžalovaný – Anton Gábor
  2. Hlavné pojednávanie bez rozhodnutia, Obžaloba Pojednávanie prebehne dňa

    Súd – Okresný súd Trnava
    Sudca – JUDr. Ladislav Réves
    Obžalovaný – Marek Benci
  3. Hlavné pojednávanie bez rozhodnutia, Obžaloba Pojednávanie prebehne dňa

    Súd – Okresný súd Trnava
    Sudca – JUDr. Michal Eliaš
    Obžalovaný – Marek Rafael
  4. Pojednávanie a rozhodnutie, Obžaloba Pojednávanie prebehne dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava III
    Sudca – JUDr. Karol Posluch
    Obžalovaný – Erik Uko
  5. Hlavné pojednávanie bez rozhodnutia, Obžaloba Pojednávanie prebehne dňa

    Súd – Okresný súd Trnava
    Sudca – JUDr. Marek Filo
    Obžalovaný – Ing. Róbert Polakovič
  6. Pojednávanie a rozhodnutie, Obžaloba Pojednávanie prebehne dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava III
    Sudca – JUDr. Karol Posluch
    Obžalovaný – Miroslav Špurek
  7. Hlavné pojednávanie bez rozhodnutia, Obžaloba Pojednávanie prebehne dňa

    Súd – Okresný súd Trnava
    Sudca – JUDr. Ladislav Réves
    Obžalovaný – Marián Adamčík
  8. Hlavné pojednávanie bez rozhodnutia, Obžaloba Pojednávanie prebehne dňa

    Súd – Okresný súd Trnava
    Sudca – JUDr. Marek Filo
    Obžalovaný – Mário Irdza
  9. Hlavné pojednávanie s rozhodnutím, Obžaloba Pojednávanie prebehne dňa

    Súd – Okresný súd Trnava
    Sudca – JUDr. Michal Eliaš
    Obžalovaný – Peter Levčík
  10. Hlavné pojednávanie bez rozhodnutia, Obžaloba Pojednávanie prebehne dňa

    Súd – Okresný súd Trnava
    Sudca – Mgr. Michal Pollák
    Obžalovaný – Csaba Czibor
  11. Hlavné pojednávanie bez rozhodnutia, Obžaloba Pojednávanie prebehne dňa

    Súd – Okresný súd Trnava
    Sudca – JUDr. Marek Filo
    Obžalovaný – Etela Tanitó
  12. Pojednávanie bez rozhodnutia, Obžaloba Pojednávanie prebehne dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava III
    Sudca – JUDr. Iveta Halvoňová
    Obžalovaný – Ferdinand Fürst
  13. Hlavné pojednávanie bez rozhodnutia, Obžaloba Pojednávanie prebehne dňa

    Súd – Okresný súd Trnava
    Sudca – Mgr. Michal Pollák
    Obžalovaný – Dušan Hupko
  14. Hlavné pojednávanie bez rozhodnutia, Obžaloba Pojednávanie prebehne dňa

    Súd – Okresný súd Trnava
    Sudca – JUDr. Marek Filo
    Obžalovaný – Tomáš Petro
  15. Hlavné pojednávanie bez rozhodnutia, Obžaloba Pojednávanie prebehne dňa

    Súd – Okresný súd Trnava
    Sudca – JUDr. Marek Filo
    Obžalovaný – Jozef Stano
  16. Hlavné pojednávanie bez rozhodnutia, Obžaloba Pojednávanie prebehne dňa

  17. Hlavné pojednávanie bez rozhodnutia, Obžaloba Pojednávanie prebehne dňa

    Súd – Okresný súd Trnava
    Sudca – JUDr. Ladislav Réves
    Obžalovaný – Ing. Ľuboš Hrebík
  18. Pojednávanie bez rozhodnutia, Obžaloba Pojednávanie prebehne dňa

    Súd – Okresný súd Námestovo
    Sudca – Mgr. Vanda Mikulášová
    Obžalovaný – Ján Stehlík
  19. Hlavné pojednávanie bez rozhodnutia, Obžaloba Pojednávanie prebehne dňa

    Súd – Okresný súd Trnava
    Sudca – JUDr. Ladislav Réves
    Obžalovaný – Benjamín Šidlík
  20. Verejné zasadnutie s rozhodnutím, Obžaloba Pojednávanie prebehne dňa

    Súd – Okresný súd Malacky
    Sudca – JUDr. Erik Tomus
    Obžalovaný – Iveta Horváthová
1 – 20 z celkovo 142 261 výsledkov (1 048 ms)