Výsledky

  1. Predseda súdu – Okresný súd Námestovo Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Námestovo
    Uchádzač – JUDr. František Potocký
  2. Predseda senátu – Krajský súd Bratislava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Bratislava
    Uchádzač – JUDr. Alena Svetlovská
  3. Predseda senátu – Krajský súd Bratislava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Bratislava
    Uchádzači – JUDr. Ayše Pružinec Erenová, JUDr. Magdaléna Floreková a JUDr. Roman Bolebruch
  4. Predseda súdu – Okresný súd Bánovce nad Bebravou Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bánovce nad Bebravou
  5. Hlavný referent – asistent – Okresný súd Dunajská… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Dunajská Streda
  6. Predseda súdu – Okresný súd Nové Mesto nad Váhom Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Nové Mesto nad Váhom
    Uchádzač – JUDr. Eva Macúchová
  7. Hlavný referent – zamestnanec elektronickej podateľne… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Martin
  8. Predseda súdu – Okresný súd Partizánske Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Partizánske
    Uchádzač – JUDr. Božena Brinčíková
  9. Predseda súdu – Okresný súd Žilina Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Žilina
  10. Hlavný referent – asistent senátu v stálej štátnej službe… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Nové Mesto nad Váhom
  11. Sudca – Okresný súd Trnava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trnava
    Uchádzači – JUDr. Jana Tóthová, Mgr. Juraj Hladký, Mgr. Lucia Mizerová, JUDr. Jeannette Hajdinová
  12. Samostatný radca v odbore eJustice, koordinácie a… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Ministerstvo Spravodlivosti Slovenskej republiky
  13. Predseda súdu – Okresný súd Malacky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Malacky
    Uchádzač – JUDr. Ľubomír Hudák
  14. Predseda súdu – Okresný súd Revúca Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Revúca
    Uchádzač – JUDr. Marian Török
  15. Predseda súdu – Okresný súd Piešťany Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Piešťany
    Uchádzač – Mgr. Vladimír Zimányi
  16. Sudca – Krajský súd Prešov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Prešov
    Uchádzači – JUDr. Daniela Babinová, JUDr. Viera Kandriková a JUDr. Monika Jusková
  17. Hlavný štátny radca v odbore eJustice, koordinácie a… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Ministerstvo Spravodlivosti Slovenskej republiky
  18. Hlavný referent – asistent senátu – Okresný súd… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trenčín
  19. Sudca – Okresný súd Nové Zámky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Nové Zámky
    Uchádzači – JUDr. Denisa Cviková, JUDr. Oľga Kováčová, JUDr. Oliver Kolenčík, JUDr. Monika Jakubová
  20. Hlavný štátny radca v odbore legislatívy trestného práva… Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Ministerstvo Spravodlivosti Slovenskej republiky
1 – 20 z celkovo 27 výsledkov (667 ms)