Výsledky

  1. Sudca – Okresný súd Žilina Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Žilina
    Uchádzači – JUDr. Alena Majerová, JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Dominika Vavreková, JUDr. Eva Širilová…
  2. Sudca – Okresný súd Námestovo Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Námestovo
    Uchádzači – Ing. Mgr. Martin Bekeš, JUDr. Anna Zagrapanová, JUDr. Katarína Kocúrová, JUDr. Katarína Marettová…
  3. Sudca – Okresný súd Košice II Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Košice II
    Uchádzači – JUDr. Daniel Marcinčin, JUDr. Diana Bičová, JUDr. Emília Guľová, JUDr. Gabriela Lukáčová…
  4. Sudca – Krajský súd Žilina Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Žilina
    Uchádzači – JUDr. Marek Šenkár, JUDr. Zuzana Krivdová a Mgr. Miroslav Mazúch
  5. Sudca – Krajský súd Košice Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Košice
    Uchádzači – JUDr. Lenka Saloková, JUDr. Margaréta Žoldáková Jurková a JUDr. Milan Husťák
  6. Sudca – Okresný súd Košice okolie Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Košice okolie
    Uchádzači – JUDr. Adriana Pečeňáková, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Daniel Marcinčin…
  7. Predseda súdu – Okresný súd Malacky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Malacky
    Uchádzač – JUDr. Ľubomír Hudák
  8. Predseda súdu – Okresný súd Partizánske Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Partizánske
    Uchádzač – JUDr. Božena Brinčíková
  9. Sudca – Okresný súd Liptovský Mikuláš Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Liptovský Mikuláš
    Uchádzači – JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Jana Šatková, JUDr. Ľudmila Hricková, JUDr. Martina Mochnáčová…
  10. Sudca – Okresný súd Ružomberok Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Ružomberok
    Uchádzači – Ing. Mgr. Martin Bekeš, JUDr. Dominika Vavreková, JUDr. Eva Cvengová, JUDr. Eva Smoleňová
  11. Sudca – Okresný súd Martin Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Martin
    Uchádzači – Ing. Mgr. Martin Bekeš, JUDr. Alena Majerová, JUDr. Dominika Vavreková, JUDr. Eva Cvengová
  12. Sudca – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
  13. Sudca – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzači – JUDr. Soňa Langová, JUDr. Viola Takáčová, PhD. a JUDr. Juraj Danko
  14. Sudca – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzači – JUDr. Mária Trubanová, PhD., Mgr. Dušan Čimo a JUDr. Juraj Danko
  15. Sudca – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzači – JUDr. Mária Trubanová, PhD., Mgr. Dušan Čimo a JUDr. Juraj Danko
  16. Predseda súdu – Okresný súd Čadca Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Čadca
    Uchádzač – JUDr. Adriana Pytliaková, PhD.
  17. Predseda súdu – Okresný súd Čadca Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Čadca
    Uchádzač – JUDr. Adriana Pytliaková, PhD.
  18. Predseda senátu – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzač – JUDr. Jana Hullová
  19. Predseda senátu – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzači – JUDr. Ján Auxt a JUDr. Mária Šramková
  20. Hlavný referent – asistent – Okresný súd Zvolen Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Zvolen
1 – 20 z celkovo 78 výsledkov (5 ms)