Výsledky

  1. Sudca – Okresný súd Komárno Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Komárno
    Uchádzači – JUDr. Dana Gáborová, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Dominika Hudecová
  2. Sudca – Okresný súd Košice okolie Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Aktuálne výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Košice okolie
  3. Sudca – Krajský súd Nitra Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Krajský súd Nitra
    Uchádzači – JUDr. Denisa Šaligová, JUDr. Janka Benkovičová, JUDr. Lenka Halmešová a JUDr. Peter Heinrich
  4. Sudca – Krajský súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trenčín
  5. Sudca – Okresný súd Banská Bystrica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Banská Bystrica
  6. Sudca – Okresný súd Bardejov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Bardejov
    Uchádzači – JUDr. Andrea Daráková, JUDr. Barbora Kovaliková, JUDr. Emília Mišenková, JUDr. Gabriela Lukáčová…
  7. Sudca – Okresný súd Prievidza Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Prievidza
    Uchádzači – JUDr. Antónia Bednarčík, JUDr. Bronislav Pongrác, JUDr. Eva Segečová, JUDr. Ing. Lucia Novysedláková…
  8. Sudca – Okresný súd Nitra Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Nitra
    Uchádzači – Ing. Mgr. Zuzana Tomašovičová, JUDr. Antónia Bednarčík, JUDr. Branislav Voloch, JUDr. Dana Bartová
  9. Sudca – Okresný súd Nové Mesto nad Váhom Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Nové Mesto nad Váhom
    Uchádzači – Ing. Mgr. Zuzana Tomašovičová, JUDr. Andrea Bučencová, JUDr. Branislav Voloch, JUDr. Bronislav Pongrác…
  10. Sudca – Špecializovaný trestný súd Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Špecializovaný trestný súd
    Uchádzači – JUDr. Peter Pulman, JUDr. Peter Pulman, JUDr. Rastislav Hruška, PhD., JUDr. Rastislav Hruška, PhD.…
  11. Sudca – Okresný súd Dunajská Streda Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Dunajská Streda
    Uchádzači – JUDr. Anikó Kissová, JUDr. Antónia Bednarčík, JUDr. Branislav Voloch, JUDr. Ivana Hauerlandová, PhD.…
  12. Sudca – Okresný súd Košice II Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Košice II
    Uchádzači – JUDr. Antónia Bednarčík, JUDr. Anton Kántor, JUDr. Barbora Kovaliková, JUDr. Daniel Marcinčin…
  13. Sudca – Okresný súd Liptovský Mikuláš Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Liptovský Mikuláš
    Uchádzači – JUDr. Branislav Voloch, JUDr. Bronislav Pongrác, JUDr. Dorota Topoľančíková, JUDr. Dušan Miškovčík…
  14. Sudca – Okresný súd Galanta Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Galanta
    Uchádzači – JUDr. Anikó Kissová, JUDr. Antónia Bednarčík, JUDr. Beáta Mikulová, JUDr. Branislav Voloch…
  15. Sudca – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzači – JUDr. Katarína Benczová a JUDr. Erika Čanádyová
  16. Sudca – Krajský súd Banská Bystrica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Banská Bystrica
    Uchádzači – JUDr. Janka Borošková a JUDr. Juraj Danko
  17. Sudca – Okresný súd Zvolen Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Zvolen
    Uchádzači – JUDr. Bronislav Pongrác, JUDr. Dominika Vavreková, JUDr. Dorota Topoľančíková, JUDr. Eva Bomborová
  18. Sudca – Okresný súd Rimavská Sobota Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Rimavská Sobota
    Uchádzači – Anna Zagrapanová, Ján Kanás, JUDr. Tomáš Paranič, Katarína Morová…
  19. Sudca – Okresný súd Trnava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organizácia – Okresný súd Trnava
    Uchádzači – Ing. Mgr. Zuzana Tomašovičová, JUDr. Antónia Bednarčík, JUDr. Barbora Vrbová, JUDr. Beáta Mikulová…
  20. Sudca – Krajský súd Trnava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Trnava
    Uchádzači – JUDr. Monika Jakubová a JUDr. Rastislav Kresl
1 – 20 z celkovo 360 výsledkov (10 ms)