Výsledky

  1. Sudca – Okresný súd Revúca Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Revúca
    Uchádzači – JUDr. Miroslav Šedivec, JUDr. Daniel Ivanko, Mgr. Ing. Judita Gabonaiová Hrenčuková, JUDr. Roman Kaprál
  2. Sudca – Okresný súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trenčín
    Uchádzači – JUDr. Mária Ďuricová, JUDr. Ivana Michalíková, JUDr. Alena Majerová, JUDr. Andrea Bučencová…
  3. Sudca – Okresný súd Bratislava I Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava I
    Uchádzači – JUDr. Vladimír Sklenka, JUDr. Dušan Szabó, Mgr. Zuzana Gašpírová, Mgr. Peter Toth - Vaňo…
  4. Sudca – Okresný súd Revúca Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Revúca
    Uchádzači – JUDr. Miroslava Kvetková, JUDr. Ján Šulgan, JUDr. Bc. Viktor Marko, JUDr. Eva Bomborová
  5. Sudca – Okresný súd Košice II Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Košice II
    Uchádzači – JUDr. Lucia Baňacká, PhD., JUDr. Jana Raganová, JUDr. Roman Lajoš, JUDr. Matúš Králik, PhD.…
  6. Predseda senátu – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzač – JUDr. Jozef Milučký
  7. Predseda senátu – Krajský súd Prešov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Prešov
    Uchádzač – JUDr. Vladimír Monok
  8. Predseda súdu – Okresný súd Bardejov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bardejov
    Uchádzači – JUDr. Jana Dubivská, JUDr. Karol Krochta a JUDr. Viera Zoľáková
  9. Sudca – Okresný súd Košice okolie Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Košice okolie
    Uchádzači – JUDr. Andrej Radomský, JUDr. Daniel Marcinčin, JUDr. Diana Bičová, JUDr. Emília Guľová
  10. Predseda súdu – Okresný súd Dolný Kubín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Dolný Kubín
    Uchádzači – JUDr. Blažena Stašíková, JUDr. Peter Bebej a JUDr. Rastislav Plutinský
  11. Sudca – Okresný súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trenčín
    Uchádzači – JUDr. Zuzana Slušná, Mgr. Martin Daško, JUDr. Dušan Németh, JUDr. Iveta Gálošová Bušová
  12. Predseda senátu – Krajský súd Žilina Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Žilina
    Uchádzači – JUDr. Adriana Gallová a Mgr. Katarína Beniačová
  13. Sudca – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzač – JUDr. Mária Šramková
  14. Predseda súdu – Okresný súd Námestovo Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Námestovo
    Uchádzač – JUDr. František Potocký
  15. Predseda súdu – Okresný súd Námestovo Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Námestovo
    Uchádzač – JUDr. Margita Kovaľová
  16. Sudca – Krajský súd Prešov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Prešov
    Uchádzač – Mgr. Miloš Kolek
  17. Predseda súdu – Okresný súd Košice I Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Košice I
    Uchádzač – JUDr. Radoslav Lacko
  18. Sudca – Krajský súd Žilina Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Žilina
    Uchádzači – JUDr. Roman Tichý a Mgr. Eva Kráľová
  19. Predseda senátu – Najvyšší súd Slovenskej republiky Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Uchádzači – JUDr. Milan Morava a Mgr. Peter Melicher
  20. Predseda senátu – Krajský súd Prešov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Prešov
    Uchádzači – JUDr. Antónia Kandravá a JUDr. Eva Sláviková
1 – 20 z celkovo 47 výsledkov (744 ms)