Výsledky

  1. Predseda súdu – Okresný súd Považská Bystrica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Považská Bystrica
    Uchádzač – JUDr. Helena Loduhová
  2. Predseda súdu – Okresný súd Rimavská Sobota Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Rimavská Sobota
    Uchádzač – JUDr. Peter Zachar
  3. Predseda súdu – Okresný súd Prievidza Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Prievidza
    Uchádzač – JUDr. Robert Šorl, PhD.
  4. Predseda súdu – Okresný súd Rožňava Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Rožňava
    Uchádzač – JUDr. Viliam Hlaváč
  5. Predseda súdu – Okresný súd Spišská Nová Ves Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Spišská Nová Ves
    Uchádzač – JUDr. Ján Slovinský
  6. Predseda súdu – Okresný súd Trebišov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trebišov
    Uchádzač – JUDr. Milan Petričko
  7. Predseda súdu – Okresný súd Liptovský Mikuláš Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Liptovský Mikuláš
    Uchádzač – Mgr. Magdaléna Andreánska
  8. Predseda súdu – Okresný súd Poprad Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Poprad
    Uchádzači – JUDr. Jozef Kurian a JUDr. Mária Kubusová
  9. Predseda súdu – Okresný súd Ružomberok Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Ružomberok
    Uchádzač – JUDr. Janka Majerčíková
  10. Predseda súdu – Okresný súd Stará Ľubovňa Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Stará Ľubovňa
    Uchádzač – JUDr. Oľga Bitalová
  11. Predseda senátu – Krajský súd Žilina Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Žilina
    Uchádzači – JUDr. Adriana Gallová a Mgr. Katarína Beniačová
  12. Predseda súdu – Okresný súd Lučenec Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Lučenec
    Uchádzači – JUDr. Ján Šulaj, JUDr. Kristina Glezgová, JUDr. Mikuláš Géczi a JUDr. Miroslav Račko
  13. Predseda súdu – Okresný súd Svidník Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Svidník
    Uchádzač – JUDr. Štefan Bujňák
  14. Sudca – Okresný súd Trenčín Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trenčín
    Uchádzači – Mgr. Boris Vittek, JUDr. Mária Ďuricová, Mgr. Marián Dunčko, JUDr. Jana Škrabáková
  15. Sudca – Krajský súd Prešov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Krajský súd Prešov
    Uchádzač – Mgr. Miloš Kolek
  16. Sudca – Okresný súd Trebišov Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Trebišov
    Uchádzači – Mgr. Ing. Ladislav Burda, JUDr. Renáta Ďurková, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Figura Molnárová…
  17. Sudca – Okresný súd Bratislava IV Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Bratislava IV
    Uchádzači – JUDr. Peter Kalata, JUDr. Mária Szabóová, JUDr. Renáta Šišková, Mgr. Pavel Ištók…
  18. Sudca – Okresný súd Banská Bystrica Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Banská Bystrica
    Uchádzači – JUDr. Ľubica Mojžišová, JUDr. Mária Ďuricová, Mgr. Radoslava Strhárska, JUDr. Lucia Rusiňáková
  19. Sudca – Okresný súd Košice II Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Košice II
    Uchádzači – JUDr. Michaela Kotusová Hucová, JUDr. Natália Štrkolcová, JUDr. Petra Štefanko, JUDr. Johana Bertová…
  20. Sudca – Okresný súd Revúca Výberové konanie sa uzavrelo dňa

    Stav – Ukončené výberové konanie
    Organizácia – Okresný súd Revúca
    Uchádzači – JUDr. Lívia Mikulášová, JUDr. Michaela Králiková, JUDr. Marian Holý, JUDr. Veronika Šuchová…
1 – 20 z celkovo 98 výsledkov (3 ms)